LM Gliwice Rybnicka vs BMZ Poland

LM Gliwice Rybnicka
4 - 9
BMZ Poland

LM Gliwice Rybnicka to jedyna drużyna w całej stawce, która nie zdobyła dotychczas ani jednego punktu. W tej kolejce musiała zmierzyć się z BMZ Poland – rywalem, który gra w kratkę, ale na papierze wydaje się być dużo lepszym zespołem. Zapowiadało się na wysokie zwycięstwo tych drugich i tak się stało. Pierwsza połowa to wyraźna przewaga BMZ, udokumentowana pięcioma golami, na które LM zdołało odpowiedzieć tylko jednym. Po przerwie nastąpiło chwilowe przebudzenie i w 29 minucie mieliśmy 4-6. Na pewno pomogły w tym dwa rzuty karne podyktowane przeciwko BMZ Poland. Jednak ostatecznie faworytom udało się odzyskać kontrolę nad meczem i strzelić trzy kolejne bramki. Wynik zatrzymał się na 4-9, BMZ zgodnie z planem zdobyło trzy punkty, jednak warto pochwalić zawodników LM Gliwice Rybnicka, których gra wygląda coraz lepiej.