LM Gliwice Rybnicka vs PKF

LM Gliwice Rybnicka
4 - 9
PKF

Mecz na przełamanie dla drużyny PKF, która w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobyła ani jednego punktu. Na rozkładzie teoretycznie najłatwiejszy mecz z ekipą LM Gliwice Rybnicka, która od początku rozgrywek seryjnie notuje porażki i znajduje się na samym dole tabeli zamykając stawkę. Pierwsza połowa poszła zgodnie z przewidywaniami. Osiem bramek strzelonych przez graczy PKF i absolutna dominacja na boisku. Po przerwie nie było już tak kolorowo i gdyby brać pod uwagę jedynie drugą część meczu, to LM Gliwice Rybnicka zdobyłoby trzy punkty. Jednak liczy się całokształt spotkania, które to finalnie zakończyło się wynikiem 4-9 i wysokim zwycięstwem faworyta. Warto mimo wszystko pochwalić pokonanych, którzy trafiając do siatki czterokrotnie, podwoili swój ogólny dorobek bramkowy w tym sezonie.