Novichem vs BMZ Poland

Novichem
9 - 2
BMZ Poland

Kiedy spotykają się sąsiedzi z ligowej tabeli można spodziewać się wyrównanego pojedynku, jednak tym razem rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Przed tym spotkaniem to BMZ Poland miał trzy oczka przewagi nad swoim rywalem, ale to Novichem od pierwszych minut był stroną przeważającą i pewnie wypunktował przeciwnika. Mecz rozpoczął się od bramki Kamila Jankowskiego, a już minutę później było 0:2 bo samobójczej bramce graczy BMZ. Pech nie opuszczał zawodników tego zespołu, bowiem po przerwie sytuacja powtórzyła się – znów Novichem w przeciągu 10 minut zdobył trzy gole i ponownie środkowe trafienie było nieszczęśliwym strzałem do własnej bramki. BMZ Poland obudził się dopiero w końcówce, gdy wyprowadził dwa skuteczne ciosy, ale było stanowczo zbyt późno by myśleć o powtórce sprzed tygodnia gdy w niesamowitych okolicznościach udało się odwrócić losy meczu. Novichem odniósł pewne zwycięstwo i wyprzedził swojego rywala w ligowej tabeli, zachowując dystans do czołówki.