Cooler Club vs Lider Taxi

Cooler Club
10 - 1
Lider Taxi

Pozycja lidera na horyzoncie to największa motywacja jaką można sobie wyobrazić. Taki los mógł czekać Cooler Club w przypadku zwycięstwa z Liderem Taxi, który nie chciałby podpisać listy zespołów w 1 Lidze. Rozpoczęli niefortunnie bo samobójczym trafieniem, ale przez kilka pierwszych minut wyglądało to obiecująco do stanu 1-2. W ekipie Cooler Club każdy z zawodników próbował szczęścia i nie można im było odmówić skuteczności tego dnia. Pierwsza połowa to stempel na kapitalnej dyspozycji wirtualnego lidera tabeli. Lider Taxi fizycznie nie dawał rady aby móc przecinać podania rywali, blokować strzały i coraz więcej miejsca pozostawiali dla Cooler Clubu. Ci z pocałowaniem ręki przyjęli każdy prezent i próbę pomocy i nie zatrzymywali się w strzelaniu do bramki. Zatrzymało się na 10-1 co oznacza 5 zwycięstwo w sezonie i fotel lidera. Czy będzie on błogosławieństwem czy przekleństwem dowiemy się już niebawem.