PACCOR vs PKF

PACCOR
6 - 3
PKF

Spotkanie drużyn, które w poprzedniej kolejce zgarnęły komplet punktów. Rozpędzony PACCOR po dwóch zwycięstwach z rzędu, ostrzył sobie zęby na kolejną zdobycz i zdawał się być faworytem tego meczu. Na potwierdzenie nie musieliśmy długo czekać, gdyż już w 3 minucie mieliśmy 1:0 za sprawą Michała Sikory. Dalsza część pierwszej połowy to wyrównane widowisko. Odrobina szczęścia dopisała zawodnikom PACCOR, gdy piłkę do własnej bramki kierował Rafał Kopański podwyższając wynik. Chwilę później szybka wymiana ciosów i zejście na przerwę przy rezultacie 4-1. Solidna zaliczka, którą zapewnili sobie gracze PACCOR pozwoliła im na spokojną grę. W drugiej odsłonie oglądaliśmy dużo szans z obu stron, czego owocem były cztery gole, które jednak nie były w stanie zmienić tego, kto dopisze sobie trzy punkty po tym spotkaniu. Pełna kontrola i spokojnie zwycięstwo drużyny PACCOR winduje ich na 4 miejsce w tabeli 1 Ligi.