Capgemini vs Auroland

2 - 2
Auroland

Spotkanie pomiędzy Capgemini a Auroland, zapowiadało się jako konfrontacja drużyn, które przed ostatnią serią gier sezonu jesiennego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, miały na swoich kontach równą liczbę punktów i znajdowały się w okolicach środka tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem ulegli ekipie OEX MerService 4:5, co było dla nich piątą przegraną w tych rozgrywkach. Natomiast goście w swoim poprzednim pojedynku, pokonali drużynę Politechniki Śląskiej 10:1, sięgając tym samym po czwarte zwycięstwo w sezonie. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów, jednak wraz z upływem czasu, to piłkarze Auroland coraz mocniej przejmowali inicjatywę na placu gry. Goście otworzyli wynik tego meczu w 7 minucie, kiedy to Radosław Halupczok umieścił piłkę w siatce rywali. Jednak zawodnicy Auroland nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, gdyż w 10 minucie gola na 1:1 dla Capgemini zdobył Abdelkader Lattafi. Jednakże jeszcze przed przerwą, goście zdołali wykorzystać jedną ze swoich szans bramkowych i przy zmianie stron prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie piłkarze występujący w zielonych trykotach, starali się kontrolować przebieg spotkania, jednak pomimo kreowanych szans bramkowych, nie potrafili po raz kolejny trafić do bramki rywali. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem ustalonym już w przerwie, w samej końcówce rywalizacji zawodnikom Capgemini udało się doprowadzić do wyrównania, za sprawą trafienia które zanotował Yacine Tarhi. Ostatecznie zatem gospodarze podzielili się punktami z ekipą Auroland, po remisie 2:2.