PwC SDC vs Plastic Omnium

3 - 7
Plastic Omnium

Grad goli i rollercoaster w meczu PwC SDC vs Plastic Omnium. Oba zespoły nie radziły sobie ostatnio najlepiej i były głodne punktów, co dawało nadzieję na zacięty pojedynek. Jak się okazało udało się tę nadzieję spełnić, lecz tylko połowicznie. Pierwsza połowa to karuzela wrażeń. Zawodnicy Plastic Omnium dwukrotnie obejmowali prowadzenie i mimo to schodzili na przerwę przegrywając 2-3. Przed rozpoczęciem drugiej odsłony meczu, musiały paść mocne słowa, gdyż po zmianie stron zobaczyliśmy odmienioną drużynę Plastic Omnium. Szczelni w defensywie i zabójczo skuteczni w ataku – tacy właśnie byli. Dobitnie świadczy o tym pięć zdobytych goli i zablokowanie dostępu do własnej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem graczy Plastic Omnium 7-3, dzięki któremu wspięli się na 7 miejsce w tabeli.