Auroland vs Netology

Auroland
3 - 4
Netology

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Auroland a Netology, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Gracze Netology po ośmiu seriach gier sezonu jesiennego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowali drugą lokatę w tabeli, mając w dorobku siedem wygranych meczów. W ubiegły poniedziałek goście pokonali ekipę PwC SDC 5:1, większość bramek zdobywając już w pierwszej połowie meczu. Natomiast gospodarze przed tą kolejką, zajmowali miejsce w dolnej połowie tabeli. W swoim poprzednim starciu piłkarze Auroland, pokonali AutoPartner 4:1, co było dla nich trzecią wygraną w bieżących rozgrywkach. Rywalizacja w tym pojedynku, rozpoczęła się od dużo lepszej gry zawodników Netology, którzy od pierwszych minut na murawie, starali się przejąć kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 4 minucie, a gola dającego prowadzenie zespołowi gości zdobył Marcin Płonka. Kilka chwil później ten sam zawodnik zaliczył drugie trafienie dla ekipy Netology, a w 8 minucie Paweł Kabut wyprowadził gości na trzybramkowe prowadzenie. Po znakomitym początku w wykonaniu piłkarzy Netology, w dalszej części pierwszej odsłony, gra się wyrównała i do sytuacji strzeleckich zaczęli dochodzić także gospodarze. W 16 minucie Jarosław Stachowicz zdobył gola dla drużyny Auroland, dając tym samym nadzieję swojej ekipie na odrobienie strat. Jednak po zmianie stron, to goście ponownie wyprowadzili cios. W 26 minucie Paweł Kabut zdobył 4 bramkę dla Netology, ponownie dając gościom względny spokój. Choć w drugiej części meczu zawodnicy Auroland, zdołali pokonać bramkarza przeciwników jeszcze dwukrotnie, nie udało im się ostatecznie sięgnąć po choćby punkt. Gospodarze po zaciętym boju, ulegli swoim rywalom 3:4, przegrywając po raz piąty w tym sezonie.