Plastic Omnium vs Prestige

Plastic Omnium
3 - 6

Na koniec dnia meczowego Plastic Omnium vs Prestige, czyli spotkanie drużyn mających na koncie tyle samo punktów w tabeli. Oba zespoły wyszły na murawę zmotywowane wizją odskoczenia rywalowi, co zwiastowało bardzo wyrównane starcie. Ekipa Plastic Omnium szybko, bo już w 3 minucie objęła prowadzenie, co widocznie podrażniło ambicję przeciwników. Od tamtego momentu Prestige zaczęło zmasowany atak i do końca pierwszej połowy zdobyło aż cztery bramki, dające bezpieczną przewagę. Druga odsłona to bardzo wyrównana gra z obu stron, a najlepiej świadczą o tym gole strzelane na zmianę przez oba zespoły. Trzybramkowa przewaga, którą wypracowali sobie w pierwszych dwudziestu minutach meczu zawodnicy Prestige, wystarczyła jednak na osiągnięcie korzystnego rezultatu i spokój do zakończenia spotkania. Wynik 3-6 dobrze odzwierciedla to co działo się na boisku, a Prestige odnosząc czwarte zwycięstwo, plasuje się na 6 miejscu w tabeli Ekstraklasy.