PwC SDC vs Capgemini

5 - 3

W ostatnim spotkaniu naprzeciw siebie stanęły PwC SDC i Capgemini. Spoglądając w kierunku tabeli można było odnieść wrażenie, że delikatnie wskazuje ona na tych drugich. Capgemini dwukrotnie trafiając do siatki przeciwnika w pierwszych minutach gry pokazało, że nie kłamała. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać i w 10 minucie oglądaliśmy bramkę kontaktową. Jeszcze przed zmianą stron oba zespoły dorzuciły po golu i do przerwy było 2-3. Jednobramkowa przewaga bywa niezwykle krucha, o czym boleśnie przekonali się zawodnicy Capgemini. W drugiej odsłonie spotkania sytuacja się odwróciła i mogliśmy oglądać koncert graczy PwC SDC. Szaleńcze ataki przyniosły efekt w postaci trafień w kolejno 23 i 24 minucie meczu. Bramka strzelona w ostatniej minucie starcia tylko dobiła leżących już i tak przeciwników. Dzięki temu zwycięstwu PwC SDC podtrzymuje dobrą passę i notuje awans na 6 pozycję w Ekstraklasie.