Auroland vs Apistena Serwis

Auroland
4 - 7
Apistena Serwis

Na koniec dnia spotkanie Auroland vs Apistena Serwis, czyli starcie, w którym trudno było wskazać jednoznacznego faworyta. Jedyne czego mogliśmy się spodziewać to sporo bramek, które w meczach tych drugich padają w dużych ilościach. Nie inaczej było tym razem. W pierwszych siedmiu minutach gry oglądaliśmy ich aż trzy, jednak to Auroland prowadził 2-1. Jeszcze przed przerwą zdążył podwyższyć strzelając przysłowiowego gola do szatni. Apistena Serwis znalazła się w nieciekawym położeniu, lecz to co wydarzyło się po zmianie stron to istna deklasacja. W 25 minucie worek z golami rozwiązał Bartłomiej Świtała. Dalsza część meczu to gra do jednej bramki. Na pięć kolejnych goli Auroland zdołał odpowiedzieć tylko jednym i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zespołu Apistena Serwis 7-4. Dzięki tej wygranej Apistana Serwis umocniła się na 4 pozycji w tabeli Ekstraklasy.