Plastic Omnium vs AutoPartner

Plastic Omnium
2 - 3
AutoPartner

Plastic Omnium po dotkliwej porażce z liderem Ekstraklasy, w ostatniej kolejce podejmowało drużynę AutoPartner, która w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to ci pierwsi odniosą pewne zwycięstwo. Jednak zawodnicy AutoPartner zaskakująco w 7 minucie prowadzili już 0:2 i bardzo długo nie chcieli oddać prowadzenia. Rywal wydawał się być ogłuszony szybkimi ciosami wyprowadzonymi na początku spotkania i nawet kiedy już dochodził do dogodnych sytuacji, to nie potrafił zamienić żadnej z nich na gola. W drugiej połowie coraz bardziej sfrustrowani wynikiem gracze Plastic Omnium otrzymali kolejne uderzenie w postaci gola na 0:3. Próby odrobienia strat w końcówce przyniosły efekt i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2-3. Być może gdyby mecz trwał jeszcze chwilę dłużej, udałoby się odmienić losy spotkania. Fakty są jednak takie, że to AutoPartner wygrał spotkanie i po raz pierwszy w sezonie mógł cieszyć się z kompletu punktów.