Cooler Club vs DRiV Gliwice+

Cooler Club
2 - 3
DRiV Gliwice+

Na deser w poniedziałkowy wieczór o umocnienie pozycji w lidze walczyły Cooler Club i DRiV Gliwice+. Do tej pory zespoły spisywały się bardzo sprawnie co dodawało napięcia i narastającą niecierpliwość przed rozstrzygnięciami. Pierwsze 16 minut było bezbramkowe i wydawało się, że to będzie cisza przed burzą w drugiej części gry. Takie starcia muszą być z większą dawką nerwów, szczególnie, że mimo uzyskania prowadzenie 2-0 DRiV Gliwice+ nie czuć było pewności siebie, która doprowadzi ich łatwo do triumfu. Czuli oddech rywali, którzy odrobili straty jeszcze przed upływem 20 minut gry. Rozpoczęło się polowanie na zwycięską bramkę, Cooler Club domagał się wielokrotnie zmiany decyzji sędziego. Przy takim napięciu nie myśli się o niczym tylko aby być na nieco bardziej uprzywilejowanej pozycji do strzelenia bramki, a remis nie zadowalał nikogo. I to DRiV Gliwice+ wyprowadziło ten ostateczny cios dający 3 punkty i mimo usilnych starań Cooler Clubu nie wystarczyło już czasu na odrobienie strat.