BMZ Poland vs Honeywell

BMZ Poland
5 - 1
Honeywell

Grający w kratkę zespół Honeywell w tej kolejce musiał zmierzyć się ze spragnionymi punktów zawodnikami BMZ Poland, którzy po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu obecnego sezonu, zanotowali dwie porażki z rzędu. Po bardzo wyrównanym początku meczu, wynik mocnym, płaskim uderzeniem otworzył zawodnik BMZ Poland – Michał Czyrny. Gracze poczuli krew. Poszli za ciosem i jeszcze przed przerwą po strzale z ostrego kąta mieliśmy 2-0. Już po przerwie nadzieję na odrobienie strat wlał w serca zawodników Honeywell Nabil Amrani, który po ładnej, indywidualnej akcji zdobył bramkę kontaktową. Bramkarz BMZ Poland rozgrywał tego dnia świetne zawody i z powodzeniem utrudniał przeciwnikom wszystkie próby zdobycia bramki wyrównującej. Gol z kontry strzelony na 3-1 skutecznie podciął skrzydła rywalom, a dwie bramki pod koniec spotkania tylko dobiły leżącego na deskach przeciwnika.