Hirschvogel vs PKF

Hirschvogel
6 - 3
PKF

Głodni kompletu punktów na murawę weszli zawodnicy PKF oraz Hirshvogel i jak się okazało głodni również bramek i otwartej wymiany ciosów. Przez całe 20 minut pachniało remisem, styl obu ekip i elementy w których radzą sobie lepiej lub gorzej były podobne. Do przerwy 2-2 i przystępujemy do decydujących fragmentów, a pierwsze z nich wskazywały na PKF, które wyszło na prowadzenie 3-2. Hirshvogel na pewno nie było tak wyrachowane by dopuścić do siebie rywali blisko aby potem samemu pokazać pazury. Natomiast faktem jest, że od 30 minuty grał tylko ten zespół. Najpierw doprowadzając do remisu następnie wychodząc na zdecydowane prowadzenie obnażając każdy mankament rywali. Trochę za szybko zabrakło paliwa w baku PKF i od tej pory nie będą z Hirshvogel już sąsiadami w tabeli 1 Ligi.