Cooler Club vs Keywords Studios

Cooler Club
12 - 0
Keywords Studios

Spotkanie pomiędzy Cooler Club a Keywords Studios, zapowiadało się jako starcie zespołów, znajdujących się na dwóch biegunach ligowej tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed rozpoczęciem trzeciej serii gier 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zajmowali pozycję lidera w stawce, mając na koncie komplet wygranych. Przed tygodniem zawodnicy Cooler Club pokonali ekipę BMZ Poland 4:3, zwycięskiego gola zdobywając sześć minut przed końcem meczu. Natomiast goście przed tym pojedynkiem, zajmowali lokatę w końcowej części stawki. W poprzednim starciu gracze Keywords Studios, ulegli drużynie Novichem 1:6, nadal pozostając bez zdobyczy punktowej. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi zespołu Cooler Club. Gospodarze już w początkowej fazie spotkania, przejęli kontrolę nad widowiskiem, spychając rywali do defensywy. Zawodnicy występujący w czarnych strojach, strzelanie rozpoczęli już w 3 minucie, kiedy to wynik meczu otworzył Robert Dang. Niespełna 120 sekund później, rezultat na 2:0 podwyższył Sebastian Kanclerz, a w 8 minucie trzeciego gola dla gospodarzy strzelił Rafał Zaborowski. Po mocnym otwarciu meczu, w dalszej części pierwszej odsłony, piłkarze Cooler Club nadal kontrolowali przebieg gry na murawie, dokładając kolejne trafienia. Choć goście starali się co jakiś czas odpowiadać swoim rywalom, nie byli w stanie pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. W efekcie przy zmianie stron, to gospodarze prowadzili 7:0. W drugiej połowie obraz gry na murawie się nie zmienił. Spotkanie nadal przebiegało pod dyktando ekipy Cooler Club, która notowała kolejne trafienia. W efekcie gospodarze pokonali drużynę Keywords Studios 12:0, odnosząc swoje trzecie zwycięstwo w rundzie jesiennej.