DRiV Gliwice+ vs BMZ Poland

DRiV Gliwice+
2 - 0
BMZ Poland

Sporo niewiedzy towarzyszyło starciu DRiV Gliwce+ z BMZ Poland, ponieważ oba zespołu wygrały jedno swoje spotkanie i przegrało również 1. Zatem nie wiemy czego można się spodziewać, pewnie sami zawodnicy poza wiarą w siebie muszą jeszcze trochę zagrać by wiedzieć w jakim miejscu są. Ostatecznie ciężko z oceną potencjałów było tylko przez kilka chwil. Po 10 minutach DRiV Gliwice+ prowadziło 2-0 i zmierzało pewnie w kierunku 3 punktów. Na drugim biegunie był BMZ Poland, dopingowany jak zawsze, ale bez skuteczności w ataku tego dnia. Druga połowa miała być sporym zastrzykiem nadziei wlanym w serca zawodników BMZ Poland, bo to często wystarczający czas aby z pozycji przegranej wydostać się na prowadzenie. Jednak DRiV Gliwice+ imponowało spokojem, dojrzałością i utrzymało ten rezultat.