Lider Taxi vs PACCOR

Lider Taxi
1 - 8
PACCOR

W ramach zaległego meczu 1 kolejki, spotkały się ze sobą drużyny Lider Taxi i PACCOR. Obie ekipy dzieli w tabeli przepaść. W poprzedniej serii gier ci pierwsi ponieśli dotkliwą porażkę 0-16 z DRiV Gliwice+, podczas gdy ci drudzy gładko pokonali zawodników LM Gliwice Rybnicka. Wszystko wskazywało na to, że PACCOR bez większych problemów rozprawi się z niżej notowanym rywalem. Początki były trudne. Faworyt bił głową w mur aż do 13 minuty, kiedy to Rafał Ciasnocha skierował piłkę do bramki. Szczelna do tego momentu defensywa taksówkarzy pękła i na przerwę schodzili już z trzybramkową stratą. Po zmianie stron wyżej notowany rywal konsekwentnie kontynuował egzekucję i dorzucił kolejne pięć goli. Mimo tak wysokiego prowadzenia temperatura spotkania była wysoka, czego dowodem była ostra gra, ilość kartek oraz rzut karny, który ostatecznie wybronił bramkarz PACCOR. Jednak przy uderzeniu z rzutu wolnego w 37 minucie, nie miał już szans na skuteczną interwencję i Lider Taxi zakończył mecz z honorowym trafieniem. Wynik dobrze odzwierciedlał przebieg spotkania. PACCOR zdobywa trzy punkty i notuje awans na 3 miejsce w tabeli 1 Ligi.