14Adrian Modelski 7', 10', 17', 19', 34'
1Łukasz Haładus
9Grzegorz Jenczmionka
11Mateusz Niesler 13', 33', 38'
7', 10', 19', 34', 35', 36'
7Łukasz Czyż
4Grzegorz Lewandowski
  10 8

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Plastic Omnium a Capgemini, trudno było jednoznacznie wskazać, zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku. Obie ekipy w dwóch pierwszych kolejkach Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm traciły już punkty, dlatego w tym meczu koniecznie chciały walczyć o pełną pulę. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ostatnim starciu rywalizowali z zespołem Politechniki Śląskiej. Zawodnicy Plastic Omnium pokonali wówczas swoich rywali 5:2, co było dla nich pierwszą wygraną w bieżącej rundzie. Natomiast goście przed tygodniem, podejmowali drużynę Netology. Piłkarze Capgemini przegrali tamten mecz 1:4, większość bramek tracąc już w pierwszej połowie. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się grać dłuższym podaniem, posyłając prostopadłe piłki do napastników. Jednak wraz z upływem czasu w pierwszej połowie, to zawodnicy Plastic Omnium, zaczęli przejmować inicjatywę na placu gry. W 7 minucie Adrian Modelski otworzył wynik tego spotkania, dając prowadzenie drużynie gospodarzy, a kilka chwil później ten sam zawodnik, podwyższył rezultat na 2:0. Po tych trafieniach gospodarze poszli za ciosem. Już w 13 minucie Mateusz Niesler dołożył trzeciego gola, a jeszcze przed przerwą kolejne dwie bramki zdobył Adrian Modelski. Choć w pierwszych 20 minutach piłkarze Capgemini, także mieli swoje okazje do zdobycia gola, nie byli w stanie pokonać bramkarza przeciwników. Po zmianie stron spotkanie nieco się wyrównało, a do swoich okazji częściej dochodzili goście. Jednak w końcowych fragmentach rywalizacji, to zawodnicy Plastic Omnium ponownie ruszyli do ofensywy, w ostatnich siedmiu minutach, zdobywając kolejne 5 bramek. Ostatecznie goście również zakończyli ten pojedynek z trafieniami. W końcówce meczu do siatki gospodarzy trafili Abdelkader Lattafi oraz Anis Hermassi, ustalając rezultat na 10:2.