Apistena Serwis vs Prestige

Apistena Serwis
6 - 2

Zeszłotygodniowy popis Apistena Serwis zostanie w drugiej kolejce mocno zweryfikowany, czy to faktycznie popis czy ugruntowana forma, która będzie z nimi przez wszystkie mecze. Weryfikatorem dziś drużyna Prestige, która ma chrapkę na 3 punkty. Chaos trochę dyktował przebieg pierwszej połowy, sporo strzałów, kilka niecelnych i nietrafionych decyzji. Można było mieć przekonanie, że wynik mógł wyglądać zupełnie inaczej gdyby jeden czy drugi raz ktoś zachował się lepiej w obronie lub ataku. Ale w futbolu liczą się bramki, a te przemawiają za Apistena Serwis, które schodziło na przerwę z prowadzeniem 3-2. Zdecydowanie przemyśleli sprawę w przerwie, albo po prostu emocje opadły i jak rasowy dominator podwyższali poziom gry. Zespół Prestige nie mógł się uwolnić z sideł rywali, starali się odwrócić losy, ale skutkowało to błędami, które niemiłosiernie Apistena Serwis wykorzystywała. Drugą połowę wygrali 4-0 a cały mecz 6-2 i póki co piastują miano liderów ekstraklasowych.