ZZG Mysłowice-Wesoła vs AutoPartner

ZZG Mysłowice-Wesoła
7 - 3
AutoPartner

Walczący o podium AutoPartner stanął przed bardzo trudnym zadaniem, bowiem podejmował lidera 1 ligi, który potrzebował zaledwie remisu do mistrzostwa. Początek spotkania zaskakujący – po niecałych 5 minutach mieliśmy wynik 3:0 dla zawodników w białych koszulkach. Piłkarze ZZG Mysłowice-Wesoła ewidentnie zaspali na samym początku, a ich przeciwnik wykorzystał ich ospałość w defensywie. Z biegiem minut „górnicy” coraz częściej dochodzili do głosu. Jeszcze przed przerwą zdołali dwukrotnie trafić do bramki rywali, dzięki czemu do przerwy schodzili tylko z jednobramkową stratą. Po zmianie stron lider zdominował zawodników AutoPartner. Przez całe 20 minut przeważali, czego efektem było 5 trafień, które zapewniły im ostatecznie trzy punkty oraz zwycięstwo 1 Ligi Sportowej Ligi Firm!