ESL Gaming Polska
4 - 7
Cooler Club

Zbliżamy się do końca sezonu i do ostatnich odpowiedzi. Tych niewiadomych właściwie już nie ma, wiemy na co stać każdy zespół, ale jeszcze nie wiemy
komu zostanie koncentracja do ostatniego gwizdka. ESL Gaming niemal pewny ostatniego miejsca w 1 lidze podejmował Cooler Club, stałego bywalca połowy tabeli. Z pewnością mecz był dynamiczny, jak w kalejdoskopie zmieniały się nastroje i oczywiście rezultat. ESL Gaming trzymał się rywala, nie odstępował go na krok, mimo, że Cooler Club starał się zgubić przeciwników na różne sposoby. Pierwsza połowa opiewała w wynik 3-1 na korzyść faworyta, po przerwie celne oko napastników Cooler Clubu namieszało w planach ESL Gaming. Stan rywalizacji 5-1 nie odebrał chęci zawodnikom ESL Gaming i piłkarze tej ekipy zdołali na moment wrócić do gry z dwoma trafieniami. Jednak końcówka weryfikuje najbardziej i Cooler Club po chwili postoju raz jeszcze skusił się na podwyższenie prowadzenia. Mecz zakończył się wynikiem 7-4 i sprawił nie mało radości wszystkim zgromadzonym, gdyż wysokie wyniki zawsze mogą się podobać i skłaniają do wspominania.