Prestige vs DRiV Gliwice+

6 - 1
DRiV Gliwice+

Już w poprzednim tygodniu gracze Prestige zapewnili sobie awans i co najmniej tytuł wicemistrzowski 1 Ligi w sezonie Wiosna 2021, jednak nie zamierzali oni spocząć na laurach. A gra była warta świeczki – w przypadku wygranej nad DRiV Gliwice+, przy jednoczesnej stracie punktów ZZG, które mierzyło się z wymagającym AutoPartner, wciąż w zasięgu pozostawały najcenniejsze medale. Motywacji zawodnikom Prestige zabraknąć nie mogło i rzeczywiście szybko otworzyli wyniki meczu, dokumentując swoją przewagę. Jeszcze w pierwszej połowie mogło się wydawać, że Gliwiczanie nawiążą walkę z rywalem, bowiem potrafili wyprowadzić jeden skuteczny cios, jednak jak czas pokazał by to jedynie gol honorowy. Prestige po przerwie powiększył swoją przewagę i ostatecznie wygrał w identycznym stosunku jak jesienią – 6:1. Ostatecznie ten wynik nie dał mistrzostwa, bowiem ZZG Mysłowice Wesoła nie zanotowało wpadki na finiszu sezonu, ale powodów do radości brakować nie powinno. Prestige, grając szczebel wyżej poprawił swój rezultat z poprzednich rozgrywek, gdy zajął trzecie miejsce i sięgnął po srebrne medale, zapewniając sobie historyczny awans do Ekstraklasy.