Honeywell vs PACCOR

Honeywell
6 - 4
PACCOR

W przedostatniej kolejce wiosennych zmagań PACCOR stawał w roli faworyta naprzeciw ekipie Honeywell. Mamy tutaj do czynienia z drugą połową tabeli,
za wiele już się nie zmieni dla obu ekip niezależnie od wyniku, ale nie gra się tylko dla awansów. To może za mocno do serca wzięli sobie piłkarze PACCOR,
który jakby niewidząca większych celów odstawali jakościowo od silnie zmotywowanego Honeywella. Świadczy o tym rezultat 0-3, ale czas pozostały w pierwszej połowie wystarczył aby PACCOR odrobinę wyrównał spotkanie, wracając do gry z rezultatem już tylko 2-3. Od rozczarowania i pecha nie mogli opędzić się zawodnicy Honneywell bo po bramce rywali z prowadzenia nic nie pozostało. Wtedy ewidentnie ambicje Honeywellu zostały podrażnione i wyciągnęli jeszcze potężniejsze działa. PACCOR nie wiedząc co się dzieje puszczał bramkę za bramką i o zwycięstwie nie mogło być już mowy. Przy wyniku 3-6 zdołali tylko poprawić sobie nieco nastroje trafieniem zamykającym bilans.