AutoPartner vs Politechnika Śląska

AutoPartner
0 - 5
Politechnika Śląska

Mecz został zweryfikowany jako walkower ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika w szeregach drużyny AutoPartner.

Zdecydowanym faworytem tego starcia był lider 1 ligi – AutoPartner, który przystępował do meczu jako jedyna niepokonana drużyna. Zawodnicy Politechniki zamierzali sprawić sensację, lecz od pierwszych minut dominacja lidera była niepodważalna. Szybki hat-trick Bartosza Rutkowskiego oraz trafienie Mateusza Wójcika podcięły skrzydła przeciwnikom. W 12 minucie Kamil Stolarz zdobył pierwsze trafienie dla swojej drużyny, lecz ostatnie słowo w tej połowie należało do Bartka Rutkowskiego, który ustalił wynik do szatni na 5:1. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Zawodnicy w niebieskich trykotach byli bezradni wobec ofensywnych poczynań zawodników AutoPartner. Wynik w pełni odzwierciedla przebieg spotkania – mecz zakończył się rezultatem 14:3, dzięki czemu AutoPartner wciąż pozostaje jedynym niepokonanym zespołem w 1 lidze.