PwC SDC vs Cooler Club

PwC SDC
4 - 3
Cooler Club

Spotkanie pomiędzy PwC SDC a Cooler Club, zapowiadało się jako starcie drużyn, które przed tym meczem w tabeli 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, dzieliła różnica zaledwie 3 punktów. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali ekipę MRW. Piłkarze PwC SDC pokonali wówczas swoich przeciwników aż 6:0, co było dla nich trzecią wygraną w sezonie wiosennym. Natomiast goście w poprzednim meczu, rywalizowali z zespołem Honeywell. Zawodnicy Cooler Club wygrali tamten pojedynek w rozmiarach 9:4, większość bramek zdobywając w pierwszej połowie meczu. Konfrontacja rozpoczęła się od wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się dokładnie rozgrywać swoje kolejne akcje, z wykorzystaniem dużej ilości podań. Pierwszy gol w tym starciu padł w 5 minucie, kiedy to Robert Dang, wyprowadził zespół Cooler Club na prowadzenie. Po tej bramce goście stworzyli sobie jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu, jednak w późniejszej fazie pierwszej odsłony, byli bardzo nieskuteczni pod polem karnym przeciwników. Swoje sytuacje przed przerwą mieli także zawodnicy gospodarzy, jednak nie potrafili oni przekuć tego w zdobycz bramkową. Zatem po intensywnych pierwszych 20 minutach, widniał wynik 0:1. Po zmianie stron, do zdecydowanie odważniejszych ataków przystąpili natomiast piłkarze PwC SDC, chcąc jak najszybciej odrobić stratę z początku spotkania. Udało im się to już w 22 minucie, kiedy do siatki Cooler Club trafił Tomasz Raszpunda. Po tym trafieniu, gracze występujący w czerwonych strojach poszli za ciosem. Już 3 minuty później na 2:1 dla gospodarzy podwyższył Krzysztof Kruszewski, a kilkadziesiąt sekund później, trzeciego gola dla PwC SDC zdobył Łukasz Szczotka. Po znakomitym otwarciu drugiej połowy przez gospodarzy, w 27 minucie goście ponownie doszli do głosu, zdobywając gola kontaktowego, którego autorem był Karol Pallado. Gdy wydawało się, że wynik 3:2 utrzyma się już do końca spotkania, w ostatnich minutach gry, obie ekipy zdobyły po jeszcze jednej bramce, ostatecznie ustalając rezultat na 4:3.