Capgemini vs ProPoint Gliwice

6 - 4
ProPoint Gliwice

Z wysokiego C również Ekstraklasa rozpoczyna swoje rozgrywki spotkaniem Capgemini vs ProPoint Gliwice. Bez większej historii zamknęliśmy pierwszą
połowę w której zapamiętać można było tylko Capgemini, które panoszyło się po połowie rywala i trafiło do bramki 4 krotnie. W pewnym momencie
doszło do rezultatu 5-1 i od tej chwili ProPoint Gliwice zaczął poprawnie czytać grę rywali, samemu też dokładając więcej precyzji. Problem
polegał na tym, że Capgemini nadal było o krok przed ProPonit Gliwice. Pilnując swojej przewagi doprowadzili do szczęśliwego końca i zapisują na swoim koncie upragnione 3 punkty. Natomiast ProPoint Gliwice musi pilnować ustawienia w obronie, lub aby szybciej wchodzić w mecz, nie po 20 minutach.
Obiecująca zapowiada się dalsza część sezonu, bo obie ekipy po tym co było widać na boisku mogą zagościć na górze tabeli.