FAMUR SA vs Freshmed

FAMUR
0 - 10
Freshmed

Przystępujący do tego spotkania w roli faworyta Freshmed wywiązał się w pokładanych w nim oczekiwań. Od samego początku ofensywne nastawienie zespołu przynosiło zamierzony efekt. Już w 3 minucie Wojciech Zagórski otworzył wynik spotkania, a w 7 minucie ten sam zawodnik podwyższył wynik. Jeszcze przed przerwą dublet dorzucił Majchrzak, dzięki czemu po 20 minutach mieliśmy 4:0. W drugiej odsłonie FAMUR nie znalazł żadnego patentu na mocniejszego przeciwnika. Mimo prób piłka za każdym razem albo mijała światło bramki golkipera Freshmedu, albo lądowała w jego rękach. Ofensywa tymczasem wykonywała swoje zadanie. Sześć trafień w drugiej połowie mówi samo za siebie – 10:0 oddaje przebieg spotkania, a komplet punktów pozwala zachować kontakt z liderem w tabeli. Gracze FAMUR muszą zmobilizować się przed końcem sezonu, jeżeli chcą pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.