Cooler Club vs AutoPartner

Cooler Club
3 - 6
AutoPartner

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy Cooler Club a AutoPartner, przed rozpoczęciem gry na murawie, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Piłkarze AutoPartner po dwóch seriach gier sezonu wiosennego, zajmowali pozycję lidera 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, z kompletem zwycięstw na koncie. Przed tygodniem goście rozbili drużynę MRW aż 12:1, dominując nad rywalami przez pełne 40 minut. Natomiast gospodarze przystępowali do tego meczu, z zerowym dorobkiem punktowym. W ubiegły piątek zawodnicy Cooler Club, mierzyli się z drużyną ZZG Mysłowice-Wesoła. Gospodarze musieli wówczas uznać wyższość przeciwników, ulegając im w rozmiarach 2:6. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanie lepszej gry zespołu AutoPartner. Piłkarze występujący w białych strojach, już od pierwszych sekund zdecydowanie ruszyli na bramkę przeciwników, chcąc jak najszybciej wyjść na prowadzenie. Ta sztuka udała im się już w 3 minucie, kiedy to Grzegorz Białorucki wyprowadził zespół gości na prowadzenie. Sześćdziesiąt sekund później ten sam zawodnik zdobył natomiast drugą bramkę, podwyższając wynik na 0:2. Jednak w dalszej części pierwszej odsłony, pomimo kilku dobrych okazji, zawodnicy AutoPartner nie zdołali zdobyć już kolejnego gola. Natomiast w 19 minucie to gospodarze zaliczyli trafienie kontaktowe, a bramkę ma 1:2 strzelił Szymon Pieszczoch. Po zmianie stron spotkanie nieco się wyrównało. Najpierw w 23 minucie trzeciego gola dla gości zdobył Grzegorz Białorucki, a kilkadziesiąt sekund później trafienie dla Cooler Club zaliczył Mateusz Dworak. Jednak wraz z upływem kolejnych chwil na murawie, to zawodnicy AutoPartner zaczęli przejmować inicjatywę na placu gry. W ciągu kolejnych 10 minut goście trafili do bramki rywali 3 razy, ostatecznie przesądzając to, kto zgarnie po tym meczu komplet „oczek”. Ostatecznie Cooler Club uległ ekipie AutoPartner 3:6, ponosząc trzecią porażkę z rzędu.