Honeywell vs ESL Gaming Polska

Honeywell
2 - 4
ESL Gaming Polska

Spotkanie pomiędzy Honeywell a ESL Gaming Polska, zapowiadało się jako starcie zespołów, które w nowym sezonie będą chciały poprawić swoją grę z poprzednich rozgrywek i pokazać pełnię własnych możliwości oraz umiejętności. W rundzie jesiennej 2020, obie ekipy zakończyły bowiem zmagania w 2 Lidze, na dwóch ostatnich lokatach w tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, finiszowali wówczas w rozgrywkach z zerowym dorobkiem punktowym, natomiast zawodnicy ESL Gaming Polska, zdołali wywalczyć 6 ligowych „oczek”. Przed rozpoczęciem gry trudno było wskazać jednoznacznego faworyta, jednak było pewnie, że w tym starciu nie zabraknie emocji. Rywalizacja rozpoczęła się od wyrównanej gry obu ekip, a w powietrzu już od pierwszych sekund, czuć było wielkie napięcie towarzyszące temu pojedynkowi. Oba zespoły w pierwszych minutach gry, starały się pilnować dostępu do swoich bramek, neutralizując ataki rywali. Premierowy gol w tym meczu padł w 6 minucie, kiedy to Wojciech Janocha wyprowadził drużynę ESL na prowadzenie. Choć w pierwszej odsłonie nie pało już więcej bramek, optyczną przewagę na murawie mieli zawodnicy Honeywell, którzy wypracowali sobie kilka dogodnych okazji bramkowych. Jednak po zmianie stron, to goście ruszyli do odważniejszych ataków, chcąc zbudować sobie bezpieczną przewagę. Już trzy minuty po przerwie, do siatki gospodarzy trafił Adrian Władarz, a w kolejnych akcjach bramki dla ESL Gaming Polska zdobywali także Przemysław Hajduk oraz Jarosław Chajduś, dając swojej ekipie prowadzenie 4:0. Choć w 30 minucie gola dla Honeywell zdobył Łukasz Wydrzyński, a w końcówce do siatki rywali trafił także Alex Bage, było to zbyt mało na dobrze dysponowanych w drugiej połowie gości. Ostatecznie Honeywell przegrał z ESL Gaming Polska 2:4, pozostawiając jednak po sobie dobre wrażenie.