Pablo Usługi Monterskie vs FAMUR SA

PABLO Usługi Monterskie
9 - 1
FAMUR

Faworytem do zwycięstwa w starcu pomiędzy PABLO Usługi Monterskie a FAMUR SA, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. W poprzednim sezonie zawodnicy PABLO, tryumfowali w rozgrywkach Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, w całej rundzie zdobywając 23 punkty. Natomiast goście sezon jesienny 2020 spędzili w 1 Lidze, w której ostatecznie uplasowali się na czwartej lokacie w tabeli. Gracze FAMUR SA zdobyli wówczas 13 „oczek”, na przestrzeni rundy wygrywając 4 spotkania. Rywalizacja rozpoczęła się od lepszej gry zespołu gospodarzy, który od pierwszych chwil spotkania, starał się kontrolować środkową strefę boiska. Mecz od samego początku toczony był w dobrym tempie, a akcje z obu stron opierały się na szybkim transportowaniu piłki pod pole karne przeciwników. Pierwszy gol w tym starciu padł już w 3 minucie, kiedy to zawodnik gospodarzy – Przemysław Krzyżowski pokonał bramkarza rywali. Pu upływie kilku kolejnych minut, było już 2:0 dla drużyny PABLO Usługi Monterskie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Kozik. Tuż przed przerwą gracze występujący w niebieskich strojach, zdobyli jeszcze jedną bramkę, przy zmianie stron dysponując bezpieczną przewagą nad rywalami. Na początku drugiej odsłony, do odważniejszych ataków ruszyli gracze FAMUR SA, jednak wciąż nie byli oni w stanie przeprowadzić skutecznej akcji. Dobrą grę kontynuowali natomiast gospodarze, którzy w 25 minucie zdobyli kolejnego gola. To trafienie rozwiązało worek z bramkami po stronie piłkarzy PABLO, którzy zdobyli jeszcze 5 kolejnych goli deklasując przeciwników. Choć w 36 minucie Janusz Woźniok zdobył bramkę dla gości, było to wszystko co FAMUR SA miał do zaoferowania tego wieczoru. Ostatecznie zespół PABLO Usługi Monterskie wygrał 9:1, potwierdzając swoją świetną dyspozycję z jesieni.