DRiV Gliwice+ vs Prestige

DRiV Gliwice+
1 - 6

By zachować szansę na walkę o mistrzostwo, Prestige musiał zwyciężyć w tym spotkaniu. Dla debiutantów z Gliwic, również 3 punkty byłyby najkorzystniejsze – stawka więc była, pozostało tylko powalczyć. Już od pierwszych minut obie ekipy ruszyły do ofensywy, a wynik w 5 minucie otworzył Daniel Rakowiecki. Na to trafienie szybko odpowiedział Dawid Lesik. Czerwoni mieli swój moment, w którym przeważali, jednak kilka prób wyjścia na prowadzenie skończyło się fiaskiem. W 12 minucie Daniel Rakowiecki po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, i to Prestige schodził na przerwę z korzystnym wynikiem. Po zmianie stron gracze w czarnych strojach zdominowali rywali już na samym początku. Szybkie 3 gole mocno podcięły skrzydła Gliwiczanom. Gracze Driv+ dązyli do powiększenia swojego dorobku. Niestety dla nich, dyspozycja defensywna zawodników Prestige w drugiej odsłonie była zbyt silna. Ostatecznie mecz zakończył się przy stanie 6:1 dla czarnych, którzy powalczą w ostatniej kolejne o mistrzostwo 1 ligi z zespołem PwC SDC.