Politechnika Śląska vs PACCOR

Politechnika Śląska
4 - 6
PACCOR

Sąsiedzi w tabeli to zagadnienie, które niemal zawsze oznacza to samo, czyli po pierwsze weryfikacje tabeli, która potrafi płatać figle a po drugie wzmożoną rywalizacje, aby poza zwycięstwem nad przeciwnikiem wyprzedzić go bezpośrednio w tabeli lub utrzymać nam nim przewagę. PACCOR podejmuje Politechnikę Śląską i w tym starciu rysuje się na delikatnego faworyta ale znów tego dnia pierwsza połowa okazała się kłamczuchą i do tego skrytą, bo zakończyła się skromnym 1-1, bez wskazania na żaden zespół. Później o wyniku w dużym stopniu zadecydował Damian Terlecki z zespołu Politechniki Śląskej, ale patrząc na całość meczu, to świadczy to wyłącznie średnio o mocach z przodu Politechniki Śląskiej. Bo jeśli jego 4 bramki to jedyne trafienie, wobec których rywal odpowiada aż 6 razy, to nienajlepsze świadectwo ale i szczęście, że ekipa Politechniki Śląskiej na pokładzie miała właśnie z przodu armatę, w postaci Damiana Terleckiego. Na boisku działo się wszystko, w dużym pośpiechu, zawodnicy motywowali się wzajemnie by wykorzystać jak najlepiej ten ostatni ligowy czas i strzelić jak najwięcej bramek, myśle, że sił i samozaparcia starczyłoby im jeszcze na kolejne 20 minut, natomiast regulaminowy czas gry zakończył się przy wyniku 6-4 dla PACCOR.