DRiV Gliwice+ vs BMZ Poland

DRiV Gliwice+
9 - 4
BMZ Poland

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą zawodnicy DRiV Gliwice+, którzy stali się poważnym kandydatem nawet do mistrzostwa 2 Ligi. Ofensywa drużyny jest postrachem dla wszystkich rywali, a w poniedziałkowy wieczór przyszło przeciwstawić się jej graczom BMZ Poland. Faworytem spotkania byli zatem Gliwiczanie, ale musieli oni pamiętać, że ich przeciwnicy, choć przeplatają zwycięstwa z porażkami, potrafili ograć mocny AutoPartner i ligowe doświadczenie jest po ich stronie. Tradycyjnie w meczu DRIV nie trzeba było długo czekać na otwarcie wyniku. Zawodnicy tej ekipy od początku ruszyli do przodu i szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale rywale również nie chcieli być dłużni i starali się pójść na wymianę ciosów. W efekcie w pierwszej fazie spotkania bramki padały średnio co dwie minuty. Na przerwę Gliwiczanie schodzili z trzybramkową przewagą, a w drugiej części gry, chociaż nie oglądaliśmy w niej już tak wielu goli, jeszcze powiększyli prowadzenie. Ostatecznie DRiV Gliwice+ pokonał BMZ Poland 9:4, czym potwierdził wysoką dyspozycję, a zgarniając kolejny komplet punktów pokazał, że będzie walczył o tytuł do samego końca.