PACCOR vs DRiV Gliwice+

PACCOR
1 - 13
DRiV Gliwice+

Na fali wznoszącej są ostatnio gracze DRiV Gliwice+, którzy kolejnymi zwycięstwami udowadniają, że w 2 Lidze będą liczyć w walce o najwyższe cele do samego końca. Dziewiątą serię gier rozpoczęli od wygranej nad Politechniką Śląską i zamierzali pójść za ciosem w drugim tego wieczoru swoim spotkaniu przeciwko PACCOR. Rywal mógł również podchodzić do starcia z optymizmem, bowiem w poprzednich dwóch meczach wywalczył komplet punktów. Świetne otwarcie zaliczyli jednak Gliwiczanie, którzy po 3 minutach i dublecie Adriana Swadźby już po trzech minutach prowadzili 2:0. PACCOR zdobył gola kontaktowego, lecz jak czas pokazywał było to trafienie wyłącznie honorowe tego wieczoru. DRiV najpierw błyskawicznie odpowiedział, a następnie jeszcze przed przerwą dołożył dwie kolejne bramki, dające bezpieczne prowadzenie. Apetyt na gole Gliwiczan w drugiej połowie nie malał i systematycznie punktowali oni rywala, mając pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. DRiV już za tydzień nadrobi pozostałe zaległości i jeśli PwC SDC pogubi punkty z mocnym AutoPartner, to stanie przed szansą awansu na czoło tabeli. Przy obecnej strzeleckiej formie jesiennego debiutanta nie można wykluczyć takiego scenariusza.