Auroland vs Plastic Omnium

Auroland
3 - 0
Plastic Omnium

To spotkanie było meczem na szczycie pierwszej ligi. Auroland mógł dziś przypieczętować swój mistrzowski tytuł… i tak też się stało. Pierwsza połowa była bardzo dynamiczna, oba zespoły szukały swojej szansy na przedarcie się przez zasieki rywala, jednak brak skuteczności napastników nie dał możliwości na rozwiązanie worka z bramkami. Plastic Omnium cierpiało dziś z powodu braku obecności swojego lisa pola karnego – Adriana Modelskiego. Auroland z kolei był bardzo zmotywowany, by zakończyć to spotkanie z trzema punktami. Druga połowa meczu była pod tym względem zabójcza – w ostatnie pięć minut meczu z wyniku 0:0, zieloni doszli do 3:0, a bramkami podzielili się Caputa, Bula oraz Ogaza. Tym samym Auroland w piękny sposób przypieczętował swoje mistrzostwo pierwszej ligi.