OSOZ vs Auroland

OSOZ
2 - 1
Auroland

O krok od awansu do Ekstraklasy jest Auroland, który nie mógł zgubić punktów w rywalizacji z również mocnymi zawodnikami OSOZ. Początkowe 20 minut dało nam troche odpowiedzi i wprowadziło nutkę niepokoju. 2-0 prowadził OSOZ, natomiast Auroland nie popełniając karygodnych błędów w sumie nie mógł sobie odpowiedzieć na pytanie co trzeba poprawić aby ten wynik obrócić. Ta nieźle prosperująca maszyna była zwyczajnie nieskuteczna przy finalizacji i dopiero ostatnie minuty meczu były momentem pierwszej bramki dla faworyta. Zabrakło trochę już czasu na pogoń, sami zawodnicy nie kryli olbrzymiego rozczarowania przebiegiem i wypuścili szanse na odskoczenie na czubie 1 ligi. OSOZ natomiast wspina się w górę i pozostaje w grze o zwycięstwo. Auroland nie zanotował 7 zwycięstwa tej jesieni, ale ma nadal bezpieczną, 3 punktową przewagę nad 2 zespołem.