Plastic Omnium vs OSOZ

Plastic Omnium
1 - 8
OSOZ

Zawodnicy Plastic Omnium przed tym spotkaniem znajdowali się na korzystniejszej pozycji w walce o awans do Ekstraklasy, jednak OSOZ zamierzał namieszać na samym finiszu rozgrywek. Od początku obie drużyny zaczęły spokojnie, lecz z minuty na minutę coraz częściej do głosu dochodzili gracze OSOZ. W 10 minucie wynik otworzył Tomasz Przybyła, a po chwili dublet zaliczył Paweł Idziak. Biało-niebiescy dążyli do swojego pierwszego gola w tym spotkaniu – i to się udało, dopiero w 16 minucie, a do bramki trafił Łukasz Burdzy. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, ostatni głos w pierwszej odsłonie należał do OSOZ. Piotr Gała ustalił wynik do przerwy na 4:1. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Zawodnicy OSOZ zdecydowanie mieli swój dzień, a gracze Plastic Omnium – mimo starań – nie potrafili przeciwstawić się rywalom. Brak Adriana Modelskiego zdecydowanie miał wpływ na grę ofensywną zawodników w białych strojach. Ostatecznie OSOZ wygrał 8:2 po bardzo dobrym meczu, tym samym zrównał się punktami ze swoimi dzisiejszymi przeciwnikami, dzięki czemu faza finałowa 1 ligi nabiera rumieńców.