Freshmed vs Capgemini

Freshmed
7 - 3

Niecały miesiąc temu zwycięsko z tego starcia wyszedł zespół Capgemini. W przedostatniej kolejce Freshmed stanął przed szansą rewanżu, a zawodnicy czarnych koszul wyszli niezwykle zmotywowani do tego starcia. Od początku Freshmed nacierał, efektem czego był gol Majchrzaka w 5 minucie. Piłkarze w białych koszulkach nie zamierzali łatwo odpuszczać, a w 11 minucie gola wyrównującego zdobył Mikołaj Krysiak. Tuż przed przerwą Mateusz Majchrzak ponownie wpisałs ię na listę strzelców, dzięki czemu do przerwy mieliśmy 2:1 dla Freshmed. Po zmianie stron obie ekipy skupiły się na ofensywie. W 26 minucie Andrzejewski powiększył prowadzenie swojej drużyny, a bramka ta dodała wiatru w żagle jego kolegom. Chwilę później trafił Grzegorz Wojda, a w 31 minucie gola na 5:1 zdobył Bartosz Stolarski. Capgemini w tym momencie ruszył do ofensywy, a trafienia Zapalskiego oraz Odziemka pozwoliły zawodnikom w białych koszulkach powalczyć w końcówce o punkty. W lepszej sytuacji stał jednak Freshmed, który wykorzystał wysokie ustawienie przeciwników, dzięki czemu dwukrotnie trafił przed ostatnim gwizdkiem. Ostatecznie mecz zakończył się przy stanie 7-3 dla Freshmed.