Firma ZK Grzybowice vs ProPoint Gliwice

Firma ZK Grzybowice
5 - 4
ProPoint Gliwice

Firma ZK Grzybowice podejmowała w pierwszej kolejce fazy finałowej zespół ProPoint Głowice. Na tym etapie rozgrywek nie ma już miejsca na błędy. Od samego początku oba zespoły szły łeb w łeb, lecz to żółci od musieli gonić wynik. Po dwóch bramkach Ogińskiego, a także Kujawy i Fałowskiego na przerwę oba zespoły schodziły z wynikiem 2:2. Przełamanie Firmy ZK Grzybowice nastąpiło dopiero w drugiej połowie. Był to spektakl jednego aktora, bowiem Sebastian Kujawa został autorem kolejnych trzech bramek. ProPoint było stać jedynie na bramkę kontaktową, bowiem na wyrównującą zabrakło już czasu. Po szalonym meczu to Firma ZK Grzybowice zgarnia komplet punktów, których ma już na koncie tyle, co lider PABLO Usługi Monterskie.