Netology vs Freshmed

Netology
1 - 4
Freshmed

Walczący o pierwsze punkty w tym sezonie Netology podejmował Freshmed,który zamierzał przerwać złą passę porażek. Mecz lepiej rozpoczął outsider Ekstraklasy. Już w 3 minucie Artur Bialik wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Od tego momentu rozpoczęła się ich niemoc strzelecka. W 9 minucie gola wyrównującego zdobył Bartosz Stolarski, lecz to wciąż było za mało dla graczy w czarnych trykotach. W 13 minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Majchrzak, i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Gracze Netology dążyli do wyrównania, lecz mimo wypracowania paru solidnych akcji, brakowało im skuteczności pod bramką przeciwnika. W 27 minucie Majchrzak ponownie trafił do siatki, dzięki czemu Freshmed miał już wystarczającą zaliczkę, by móc uspokoić grę i kontrolować przebieg spotkania. W 34 minucie Majchrzak skompletował hat-tricka, tym samym ustalił wynik meczu. Rezultat 4:1 odzwierciedla przebieg spotkania, Freshmed zdobywa trzeci komplet punktów w tym sezonie.