PACCOR vs BMZ Poland

PACCOR
2 - 1
BMZ Poland

Beniaminek rozgrywek SLF na półmetku sezonu znajduje się niżej w tabeli od swojego przeciwnika, lecz z powodu niewielkiej różnicy punktowej mogliśmy się spodziewać równego meczu. I tak też było. Od początku obie ekipy spokojnie wyczekiwały na moment, w którym mogą przeprowadzić ofensywną szarżę. Wynik w 8 minucie otworzył Paweł Szkałecki. Piłkarze BMZ, choć w pięknych nowych trykotach, bili głową w mur i w pierwszej odsłonie nie potrafili zdobyć bramki wyrównującej, dzięki czemu do przerwy wygrywał PACCOR. Po zmianie stron BMZ ruszył do ofensywy, szukając gola. Niemoc trwała w najlepsze, lecz i gracze beniaminka tkwili w strzeleckim dołku. Wynik długo pozostawał bez zmian, lecz przełamanie nastąpiło w 34 minucie, wówczas Sławomir Jędrzejowski w trafił na 1:1 i mecz rozpoczął się na nowo! Końcówka należała już do PACCOR. Na niespełna 2 minuty przed końcem, swoją drugą bramkę w tym meczu zanotował Szkałecki, tym samym zapewniając swojej drużynie komplet punktów.