PACCOR vs ZZG Mysłowice-Wesoła

PACCOR
3 - 6
ZZG Mysłowice-Wesoła

Faworytem do zwycięstwa w pojedynku, pomiędzy PACCOR a ZZG Mysłowice-Wesoła, byli zawodnicy rozstawieni w roli gości. Piłkarze z Mysłowic wygrali swoje dwa ostatnie spotkania, przed tygodniem wysoko pokonując ekipę Honeywell aż 16:2. Natomiast gospodarze w rundzie jesiennej Sportowej Ligi Firm, zdobyli dotąd zaledwie 4 punkty. Gracze PACCOR w swoim poprzednim starciu, podzielili się punktami z drużyną MRW, po wysokim remisie 6:6. Mecz rozpoczął się, od lepszej gry zespołu ZZG Mysłowice-Wesoła, który od pierwszych minut rywalizacji, starał się zdominować rywala. Goście w szybki sposób, przechodzili w kolejnych akcjach z obrony do ataku, grając dokładne piłki do skrzydeł. Taka postawa, przyniosła piłkarzom z Mysłowic pierwszego gola już w 3 minucie konfrontacji, z którego cieszył się Krzysztof Misz. Po upływie kolejnych 60 sekund, goście prowadzili już 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Adam Wilczek. Po piorunującym początku w wykonaniu piłkarzy ZZG, w dalszej części pierwszej połowy, gra nieco się wyrównała. Zawodnicy PACCOR zaczęli dochodzili do swoich sytuacji, jednak brakowało im skutecznego wykończenia, pod bramką rywali. Swoje trafienie, gospodarze zaliczyli dopiero w 20 minucie gry, kiedy to Andrzej Kasperski trafił do siatki przeciwników. Przy zmianie stron piłkarze PACCOR przegrywali 1:3, utrzymując jednak cały czas nadzieję, na korzystny rezultat. Już 6 minut po przerwie, gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, a trafienie na 2:3 ponownie zaliczył Andrzej Kasperski. Gdy wydawało się, że zawodnicy PACCOR będą w stanie doprowadzić do wyrównania, do swojej dobrej gry z początku meczu wrócili goście, którzy w ciągu kilku minut zdobyli trzy bramki, zamykając sprawę zwycięstwa. Ostatecznie PACCOR uległ ZZG Mysłowice-Wesoła 3:6, przegrywając trzecie spotkanie w sezonie. Graczem meczu został natomiast wybrany Daniel Kuliga, który ustrzelił w tym meczu hat tricka.