Cooler Club vs MRW

Cooler Club
2 - 6
MRW

Zawodnicy obu drużyn nie mogli być zadowoleni z inauguracji sezonu. W poprzedniej kolejce zarówno jedni, jak i drudzy ponieśli bowiem porażki i w drugim spotkaniu sezonu stanęli przed szansą rehabilitacji i poprawy humoru po zeszłotygodniowych przegranych. Obie drużyny mierzyły się ze sobą dokładnie 11 miesięcy wcześniej, w sezonie Jesień 2019 minimalnie lepszy okazał się Cooler Club, który wówczas wygrał 3:2. Tym razem to rywale okazali się lepsi, zwłaszcza w końcówce prezentując wysoką skuteczność. Do przerwy MRW prowadziło 1:0, sytuacji bramkowych z obu stron w pierwszej połowie nie było wiele, choć przy lepiej nastawionych celownikach goli mogło być więcej. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej części meczu. Najpierw Cooler Club doprowadził do remisu, z którego cieszył się jednak ledwie kilkanaście sekund. Odpowiedź rywali była natychmiastowa, co więcej MRW poszedł za ciosem i po upływie pół godziny gry w przeciągu siedmiu minut zaliczył cztery kolejne trafienia. Cooler Club jeszcze zdobył jednego gola, ale nie mógł on mieć już wpływu na końcowe rozstrzygnięcie. Tym samym MRW wygrywa po raz pierwszy w sezonie, rewanżując się swoim przeciwnikom za porażkę sprzed roku.