Novichem vs Auroland

3 - 9
Auroland

Na faworyta 1 ligi wyrasta zespół Auroland, który potrzebuje dalszych zwycięstw aby umocnić się w górnej części tabeli. Nie będzie o to łatwo, bo ich kolejną przeszkodą jest Novichem, który udowadniał nam co znaczy duch drużyny. Pierwsze kilka minut to powolne badanie terenu, sprawdzanie na co można sobie pozwolić i w dalszej części narzucenie rytmu, który jak się później okazało był zabójczy. Od wyrównanej gry przy stanie 2-1 Auroland zaczął trafiać do bramki niemal za każdą nadarzającą się okazją. Novichem podchodził do drugiej połowy z wynikiem 1-5, może mając tego dnia jakiś dyskomfort gry niestety pogłębiał się w tym maraźmie. Mateusz Ogaza, który dla Aurolandu trafił 4 krotnie staje się zawodnikiem meczu i pogrąża piłkarzy Novichem. Jest to już 3 porażka na rozegranych 6 spotkań dla Novichemu i konieczne jest teraz ażeby powrócić do tego co potrafią, czyli wyrównanej rywalizacji.