Pablo Usługi Monterskie vs Netology

PABLO Usługi Monterskie
9 - 0
Netology

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, w starciu pomiędzy PABLO Usługi Monterskie a Netology, przed rozpoczęciem zawodów, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Zawodnicy PABLO Usługi Monterskie, nie przegrali dotychczas żadnego spotkania w rundzie jesiennej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, punkty tracąc jedynie w dwóch zremisowanych pojedynkach. Przed tygodniem, gospodarze pokonali ekipę Capgemini 7:1, co było ich drugą wygraną z rzędu. Natomiast goście, nie zdołali jak dotąd zdobyć w bieżących rozgrywkach żadnego punktu. W swoim poprzednim meczu, gracze Netology ulegli zespołowi Fortis Logistics Sławków 1:4, honorową bramkę zdobywając w ostatniej akcji spotkania. Rywalizacja rozpoczęła się, od dość wyrównanej gry obu drużyn. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się z pomysłem konstruować swoje kolejne akcje, wymieniając wiele podań w środkowej strefie boiska. Jednak wraz z upływem czasu pierwszej połowy, przewagę na placu gry zaczęli przejmować piłkarze PABLO Usługi Monterskie. Gospodarze stwarzali sobie coraz więcej dogodnych okazji do zdobycia gola, spychając przeciwników do obrony. Gracze występujący w niebieskich strojach, swoją przewagę udokumentowali w 11 minucie, kiedy to Mariusz Krzysteczko otworzył wynik meczu. Zawodnicy PABLO poszli za ciosem i już 5 minut później Wojciech Cichocki podwyższył wynik na 2:0. Choć zawodnicy Netology próbowali przeprowadzać szybkie kontrataki, byli nieskuteczni pod bramką rywali. Natomiast gospodarze przed przerwą, zdobyli jeszcze jednego gola, przy zmianie stron prowadząc 3:0. Początek drugiej części meczu, rozpoczął się jednak ponownie, od dość wyrównanej postawy obu zespołów, jednak końcówka spotkania należała już zdecydowanie do zawodników PABLO. W ciągu ostatnich 10 minut, gospodarze zaaplikowali rywalom kolejne 6 bramek, ostatecznie wygrywając cały mecz aż 9:0.