Fortis Logistics Sławków vs OEX MerService

Fortis Logistics Sławków
3 - 2
OEX MerService

Niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz lidera z bardzo mocną drużyną ze Sławkowa zdecydowanie nie zawiódł – kto mrugał, niech żałuje. Początek starcia należał do Fortisu. Już w pierwszych 5 minutach dwa trafienia zaliczył Łukasz Blecharczyk, przez co lider szybko znalazł się pod ścianą. W 7 minucie Michał Majewski zdobył gola kontaktowego, a mecz rozkręcił się na dobre. Wysoki pressing graczy OEX, którzy przeważali w posiadaniu piłki, wyraźnie utrudniał grę zawodnikom ze Sławkowa, którzy zmuszeni byli do kontrataków. Niebiescy często atakowali, lecz nic z ich ofensywnych szarży nie wynikało. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron OEX ruszył do odrabiania strat, lecz obrona Fortis Logistics spisywała się rewelacyjnie. Zielono-czarni mieli okazje do podwyższenia prowadzenia, jednak na posterunku stał golkiper rywali. W 35 minucie gola wyrównującego zdobył Radosław Jaroszek, lecz na tym nie koniec emocji! OEX znów zastosował wysoki pressing, dążąc do kolejnej bramki, lecz Łukasz Sadłoń na dwie minuty przed końcem wykorzystał błąd przeciwników, i strzałem z własnej połowy przelobował znajdującego się praktycznie w połowie boiska bramkarza. Wynik już się nie zmienił, tym samym Fortis pokonuje lidera 3:2.