1 - 11
OEX MerService

2Marcin Franielczyk 11', 18'
6Wojciech Śmigiel 21', 32'
3', 6', 16', 17', 25'
1Krzysztof Pieczonka
9Michał Majewski 17', 18', 25', 35'
0Szymon Janik 3', 6', 11', 16'
14'
11Tomasz Sobczyk
18Adam Borowski 14'
  11 8

Zawodnicy OEX MerService są wyraźnie “w gazie” na początku sezonu. Wygrany Puchar Ligi sprawił, że morale w zespole jest bardzo wysokie, a potwierdziła to udana inauguracja ligi. Można powiedzieć, że OEX MerService na patent na Capgemini, bowiem wygrał z nim wszystkie cztery dotychczasowe spotkania i w drugiej kolejce jesiennych zmagań jeszcze przedłużył swoją zwycięską serię z tym rywalem, pewnie sięgając po trzy punkty. Kto będzie góra w tym spotkaniu nie było wątpliwości już do przerwy. OEX MerService prowadził po pierwszej połowie 8:0, z połowa dorobku bramkowego padła łupem króla strzelców Ligi Letniej Szymona Janika. Swojemu koledze pozazdrościł Michał Majewski, a więc wicekról strzelców sezonu Lato 2020, który przejął od niego pałeczkę i również czterokrotnie umieścił piłkę w siatce. Ostatecznie skończyło się na dwucyfrowym zwycięstwie, a na 11 goli rywala, Capgemini odpowiedziało tylko bramką honorową, na otarcie łez. Tym samym OEX MerService został samodzielnym liderem Ekstraklasy, będąc jedyną drużyną w stawce z kompletem dwóch punktów.