Pablo Usługi Monterskie vs ProPoint Gliwice

PABLO Usługi Monterskie
5 - 5
ProPoint Gliwice

Znamy z lepszych występów ekipę ProPoint Gliwice niż w inauguracyjnym spotkaniu oraz grze w pucharze. Nadal gra jest bardzo skuteczna, ale sami podwyższają sobie poprzeczkę w kolejnych spotkaniach coraz wyżej. W poniedziałek podejmowali PABLO Usługi Monterskie, które co prawda po jednej kolejce, ale jest na razie wyżej w tabeli od swojego rywala, za sprawą wygranej przed tygodniem. Obie ekipy szły cios za cios, walka była niezwykle wyrównana i do przerwy nikt nie mógł wyjść przed szereg. Od stanu 2-2 zaczynaliśmy drugą połowę i w tym momencie PABLO Usługi Monterskie utarło nosa rywalom i wyszli z większą inicjatywą wychodząc na 2 bramkowe prowadzenie. Co ciekawe, ten fakt tylko rozjuszył ProPoint Gliwice i nie chcąc być gorszy dorzucili aż 3 trafienie. Wydawało się, że ten cios będzie już kładł na łopatki PABLO Usługi Monterskie. Nic bardziej mylnego, gra pod presją wydaje się być ich mocną stroną i zdołali zasłużenie trafić bramkę na 5-5, która kończy nam to spotkanie.