ESL Gaming Polska vs Prestige

ESL Gaming Polska
2 - 10
4 ECO Prestige

ESL to jeden z nowych zespołów, który weźmie udział w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm w sezonie Jesień 2020. Jego pierwszym rywalem była dzisiaj zaprawiona w bojach drużyna Prestige. Pomimo szczerych chęci i prób zatrzymania ataków rywala, przeciwnik zaczął punktować od 7 minuty. Po pierwszej połowie na tablicy wyników było 0:5. Po zmianie stron mimo kolejnych pięciu bramek rywala, warte odnotowania są dwa debiutanckie gole Adriana Włodarza i Jarosława Chajdusia. Pozostaje liczyć na to, że ofensywa ESL jeszcze nie raz pokaże na co ją stać, a formacja defensywna jej dorówna. Widać było przyjemność z gry beniaminków 2 ligi, co może rokować dobrymi wynikami w następnych spotkaniach. Tymczasem Prestige zalicza fantastyczne rozpoczęcie sezonu, zdobyli komplet punktów oraz z dziesięcioma bramkami na koncie przodują w tabeli, co z pewnością wpłynie na morale drużyny po niesatysfakcjonującym wyniku w Pucharze Ligi.